Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

Редакція науково-практичного журналу «Вісник Національної академії педагогічних наук України» приймає до розгляду наукові доповіді на загальних зборах, засіданнях Президії НАПН України та ін., наукові статті та огляди про сучасний стан і перспективи досліджень у галузі освіти, педагогіки і психології в Україні та закордоном, наукові повідомлення про події, зокрема, рекомендації масових науково-практичних заходів, діяльність молодих вчених, міжнародне співробітництво, наукові напрями, освітні програми тощо.
Рукопис матеріалу відповідно до шаблону (шаблон наукової доповіді, шаблон наукової статті, шаблон наукового повідомлення), зображення з високою роздільною здатністю (портретні фотографії доповідачів на загальних зборах та засіданнях Президії НАПН України, колективні фотографії з масових науково-практичних заходів, скріншоти, інфографіка тощо) та інші матеріали (зокрема, презентації) надсилаються на електронну адресу visnyk@naps.gov.ua.

Інформація про нові видання для розділу «Публікації NEW» подається за таким шаблоном.

Посилання у тексті та список використаних джерел оформлюються відповідно до APA Style. У списку використаних джерел необхідно обов’язково зазначати цифровий ідентифікатор DOI публікації (за наявності).
З прикладами оформлення можна ознайомитися за посиланням.

Шаблони:

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами вебсайту видання при реєстрації, будуть використовуватися виключно для виконання внутрішніх технічних завдань видання та не будуть поширюватись і передаватись стороннім особам.